Działamy już na Dąbrowskiego!

Działamy już w nowej siedzibie! Od dzisiaj OLK – MED przyjmuje pacjentów w przychodni przy ulicy Dąbrowskiego 22. Nowa siedziba oddalona jest zaledwie o 5 minut od dotychczasowej lokalizacji.

W nowej przychodni na pacjentów czeka jak zawsze ten sam doświadczony zespół specjalistów i obsługi medycznej.  Tak jak dotychczas będziemy świadczyć dla naszych pacjentów podstawową opiekę zdrowotną w ramach, której zapewniamy m.in. badania i porady lekarskie, badania diagnostyczne wykonywane w naszej placówce takie jak USG, EEG, EKG, spirometria czy audiometria.

Obok poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej, pacjenci mogą skorzystać tutaj z leczenia w 16 poradniach specjalistycznych dla dorosłych, 7 pracowniach diagnostycznych oraz 5 poradniach specjalistycznych dla dzieci. W OLK – MED w ramach kontraktu z NFZ funkcjonuje także Poradnia Stomatologiczna dla dzieci i dorosłych. W ramach NFZ możliwe jest także skorzystanie z rehabilitacji, a także puntu pobrań laboratoryjnych i wykonanie m.in. badań RTG, Holtera i USG Dopplera. 

alarmRejestracja ogólna

7.30 - 18.00

poniedziałek - piątek.

tel: 32 253 52 95

Zapraszamy!
Unsplashed background img 3